Contact


My name is Natalia and I am a photographer from Poland, Stettin. I highly value aesthetics and elegance in portrait photography and emotion and spontaneity in photojournalism. I guarantee high quality photographs, meticulously selected and retouched. I am a big fan of traveling, so I will gladly travel to your city (also outside Poland) to perform a photoshoot for you.

If you like my work, please contact me by whichever way is most comfortable to you and share your thoughts about your dream photo session.


Mam na imię Natalia i jestem fotografem weselnym oraz rodzinnym ze Szczecina. Bardzo cenię sobie estetykę i elegancję w fotografii portretowej oraz emocje i spontaniczność w fotografii reportażowej. Gwarantuję zdjęcia wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowane i obrobione. Jestem wielką fanką podróży, zatem chętnie przyjadę do Waszego miasta (także za granicą), aby opowiedzieć Waszą historię w wyjątkowy sposób.

Jeżeli podobają się Wam moje zdjęcia, skontaktujcie się ze mną w najwygodniejszy dla siebie sposób i podzielcie się swoimi przemyśleniami o Waszej wymarzonej sesji.