About me

About me

pracuję wszędzie,
gdzie są kochające serca

Hi!

Mam na imię Natalia i jestem fotografem.

Fotografia to nie tylko moja praca. To przede wszystkim moja pasja i największa miłość, w której spełniam się, dzięki Wam. Niezwykle ważne jest dla mnie, aby moje zdjęcia oddawały Waszą miłość w taki sposób, na jaki to najcudowniejsze z uczuć zasługuje

Chcę, abyście Wasze najpiękniejsze chwile mogli dzięki moim zdjęciom przeżywać na nowo, aby historia przez te zdjęcia opowiedziana, była zawsze chętnie odkrywana na nowo przez Was i Waszych bliskich. Jesteście w tych szczególnych chwilach gwiazdami – pozwólcie mi uchwycić Wasz blask!

Subtelność, elegancja i naturalność wyróżniają moje kadry. Fotografując, kładę duży nacisk na uchwycenie Waszych autentycznych emocji, aby opowiedzieć Waszą historię w wyjątkowy sposób. Podczas swojej pracy staram się o stworzenie jak najsympatyczniejszej i swobodnej atmosfery, zgodnej z Waszymi oczekiwaniami. Gwarantuję zdjęcia wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowane i obrobione.

If you like my photographs contact me me in a way most convenient to you and share your thoughts about your dream photo session. I'm sure that if I become your photographer - a beautiful cooperation will await us!

en_GB