Namafoto Studio

Agencja fotograficzna NamafotoStudio

Nasz zespół tworzą najlepsi fotografowie! Gwarantujemy wysoką jakość zdjęć zgodnie z Twoimi oczekiwaniami!

O nas

Agencja fotograficzna NamafotoStudio specjalizuje się w zleceniach: sesje ślubne, wizerunkowe, rodzinne, reportażowe: zdjęcia podczas uroczystości m.in. Chrzty Święte, Komunie, urodziny itp. Firma zatrudnia kilkunastu wysokowykwalifikowanych i starannie dobranych fotografów w różnych miastach w Polsce.

Jak pracujemy?

Abyśmy mogli sprawnie dobrać idealnego fotografa dla Ciebie – wystarczy, że:

  • Przejrzysz naszą stronę (lub nasz instagram), żeby zapoznać się ze stylem zdjęć wykonywanych przez naszych fotografów.
  • Wybierzesz najlepszą formę kontaktu dla siebie: wyślesz do nas maila (namafotostudio@gmail.com) lub odezwiesz się do nas na instagramie czy wypełnisz formularz tutaj, w którym wskażesz jaki rodzaj sesji zdjęciowej Cię interesuję, w jakiej lokalizacji oraz jakie są Twoje oczekiwania co do zdjęć.

Chętnie zapoznamy się również z Twoją inspiracją zdjęć, które Ci się marzą!

  • W przeciągu dwóch dni od otrzymanego zlecenia – my prześlemy Ci portfolio kilku naszych najlepszych specjalistów, którzy są dostępni we wskazanym przez Ciebie terminie dla zapoznania się z ich pracami.

  • Następnie, po poinformowaniu nas o swojej decyzji, otrzymujesz umowę elektroniczną do podpisu, która jest gwarancją rezerwacji wybranego przez Ciebie fotografa.

  • Po realizacji zamówienia nasza agencja NamafotoStudio będzie informowała Cię o dalszych krokach, a nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na każde Twoje pytanie związane z realizacją usługi m.in. jak się przygotować do sesji, jak dobrać odpowiednie stylizacje, a także chętnie polecimy Ci najlepszych fachowców. Od samego początku i do ostatniego etapu współpracy (zaakceptowaniu przez Ciebie gotowego produktu) nasi pracownicy będą w stałym kontakcie z Tobą.

Gwarancja

Z nami nie musisz martwić się, że trafisz na niewykwalifikowanego specjalistę, oglądając setki profili fotografów, a po sesji nie będziesz miał stresu związanego z tym, że zdjęcia będą nieodpowiedniej jakości. Kontrola jakości produktu końcowego, oferowanego przez NamafotoStudio, zmniejsza do minimum prawdopodobieństwo że zdjęcia nie spełnią Twoich oczekiwań.

Agencja NamafotoStudio aktywnie współpracując z innymi firmami i fotografami, poszukuje synergii, aby w pełni zaspokoić wszystkie potrzeby naszych klientów.

Agencja fotograficzna NamafotoStudio wspiera miejscowe biznesy, współpracując z markami i influencerami województwa Zachodniopomorskiego. Na liczne zapytania i potrzeby firm powstała usługa całościowej organizacji sesji zdjęciowej. Jeśli Twoja firma potrzebuję wsparcia związanego z organizacją sesji zdjęciowej – napisz do nas namafotostudio@gmail.com, a my zajmiemy resztą: zaczynając od przygotowania Moodboardu, poszukiwania lokalizacji czy wyboru modeli, a kończąc przesłaniem Ci gotowego produktu końcowego.

Poniżej znajdziesz przykłady zdjęć naszych fotografów:

Jeśli podobają Ci się zdjęcia i chcesz z nami współpracować – śmiało wypełnij formularz! tutaj

Misje i cele firmy oraz kilka słów o tym jak powstał pomysł na agencję NamafotoStudio!

Często podróżując, wykonując sesje w różnych miastach i krajach, zdarzały mi się sytuacje, że miałam kilka zapytań o sesje w tym samym terminie. Starałam się logistycznie zorganizować swoją pracę tak, by móc sfotografować jak najwięcej zleceń, szło dobrze, natomiast zorientowałam się jak mało czasu spędzam ze swoją córką, a czas leci zbyt szybko. Dodatkowo zajmowałam się organizacją warsztatów fotograficznych w Polsce i za granicą i poznałam fantastycznych ludzi – fotografów, którzy byli nieraz zdolniejsi ode mnie. W pewnym momencie zrozumiałam, że ciągłe bycie w podróży mnie męczy i zaczęłam poszukiwać sposobu jak połączyć utalentowanych ludzi których znam z osobami, którym się podobają moje prace, poszukującymi fotografa. Tak powstała agencja NamafotoStudio!

Głównym zadaniem agencji jest nauka i praktyka innowacyjnych metod w fotografii w Polsce i za granicą a następnie jak najlepsze ich wykorzystanie w procesach świadczonych usług. Firma rozpoczęła szkolenie fotografów i będzie aktywnie poszerzać swoją działalność tak, aby każdy klient mógł otrzymać wysokiej jakości usługi niezależnie od jego lokalizacji. Dla firmy ważna jest integracja jednostek w życie społeczne, dlatego w ramach projektu „Socjalizacja Uchodźców” odbyły się spacery fotograficzne z uchodźcami z Ukrainy, podczas których uchodźcy otrzymali pamiątkowe zdjęcia oraz wsparcie psychologiczne, a ludzie w Polsce mogli poznać ich historię.

NamafotoStudio szczególną uwagę przykłada aspektom ważnym dla społeczeństwa i wierzy, że wprowadzenie polityki CSR jest obowiązkiem każdego przedsiębiorstwa. Uważamy w NamafotoStudio, że nawet w biznesie ludzie przychodzą do ludzi, dlatego nasza firma nie wstydzi się pokazywać ludzkich twarzy i codzienne życie naszych pracowników. Firma wspiera zdrowy styl życia i zachęca pracowników do pracy ekologicznej, jest również otwarta na współpracę z innymi firmami, a także rozważa możliwości udziału w akcjach charytatywnych, promujących sport i aktywność fizyczną.

pl_PL