O mnie

O mnie

pracuję wszędzie,
gdzie są kochające serca

Cześć! Nazywam się Natalia i jestem fotografem ze Szczecina.

Do Polski przyjechałam w wieku 17 lat z jedną małą walizką i z aparatem fotograficznym w ręku. Mówię w języku polskim, ukraińskim, rosyjskim, bez problemu odnajduję się też wśród osób anglojęzycznych. Zanim zdecydowałam się swoją pasję do fotografii przekształcić w zawód, ukończyłam logistykę na Akademii Morskiej w Szczecinie oraz zdobyłam tytuł magistra inżyniera Transportu na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, pracowałam w logistyce, rekrutacji… Jednak miłość do zdjęć, która cały czas mi towarzyszyła ostatecznie zwyciężyła.

Śmiało mogę stwierdzić, że fotografia to nie tylko moja praca. To przede wszystkim moja pasja i największa miłość, w której spełniam się na 100%. W chwili obecnej pracuję w różnych zakątkach świata, organizuję warsztaty fotograficzne w Polsce i za granicą, rozwijam własną agencję fotograficzną NamafotoStudio.

Jestem fotografem specjalizującym się głównie w fotografii ślubnej, a także wykonuję różnego rodzaju zlecenia: sesje reportażowe podczas wydarzeń, uroczystości (Urodziny, Chrzty Święte, Komunie itp.), sesje portretowe (stylizowane ślubne, modowe, biznesowe, rodzinne) oraz zajmuje się postprodukcją zdjęć.

Od kilku lat współpracuję z lokalnymi firmami oraz influencerami (tj. MiaGiacca, Papilio Polska, Liebre Style, pyszne.pl, Wolt.com), organizując sesje reklamujące ich produkty na potrzeby mediów społecznościowych.

Moje zdjęcie pojawiło się na okładce najpopularniejszego w Polsce magazynu „Wesele”. W magazynie ukazała się również cała sesja zdjęciowa. Jestem również wyróżniona w rankingu „Top 30 fotografów ślubnych w Warszawie” – mywed.com.

Subtelność, elegancja i naturalność wyróżniają moje kadry. Fotografując, kładę duży nacisk na uchwycenie Waszych autentycznych emocji, aby opowiedzieć Waszą historię w wyjątkowy sposób. Podczas swojej pracy staram się o stworzenie jak najsympatyczniejszej i swobodnej atmosfery, zgodnej z Waszymi oczekiwaniami. Gwarantuję zdjęcia wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowane i obrobione.

Chcę, abyście Wasze najpiękniejsze chwile mogli dzięki moim zdjęciom przeżywać na nowo, aby historia przez te zdjęcia opowiedziana, była zawsze chętnie odkrywana na nowo przez Was i Waszych bliskich. Jesteście w tych szczególnych chwilach gwiazdami – pozwólcie mi uchwycić Wasz blask!

Jeżeli podobają się Wam moje zdjęcia, skontaktujcie się ze mną w najwygodniejszy dla siebie sposób i podzielcie się swoimi przemyśleniami o Waszej wymarzonej sesji. Jestem pewna, że jeżeli zostanę Waszym fotografem – czeka nas piękna współpraca!

pl_PL