O mnie

O mnie

pracuję wszędzie,
gdzie są kochające serca

Cześć!

Mam na imię Natalia i jestem fotografem.

Fotografia to nie tylko moja praca. To przede wszystkim moja pasja i największa miłość, w której spełniam się, dzięki Wam. Niezwykle ważne jest dla mnie, aby moje zdjęcia oddawały Waszą miłość w taki sposób, na jaki to najcudowniejsze z uczuć zasługuje

Chcę, abyście Wasze najpiękniejsze chwile mogli dzięki moim zdjęciom przeżywać na nowo, aby historia przez te zdjęcia opowiedziana, była zawsze chętnie odkrywana na nowo przez Was i Waszych bliskich. Jesteście w tych szczególnych chwilach gwiazdami – pozwólcie mi uchwycić Wasz blask!

Subtelność, elegancja i naturalność wyróżniają moje kadry. Fotografując, kładę duży nacisk na uchwycenie Waszych autentycznych emocji, aby opowiedzieć Waszą historię w wyjątkowy sposób. Podczas swojej pracy staram się o stworzenie jak najsympatyczniejszej i swobodnej atmosfery, zgodnej z Waszymi oczekiwaniami. Gwarantuję zdjęcia wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowane i obrobione.

Jeżeli podobają się Wam moje zdjęcia, skontaktujcie się ze mną w najwygodniejszy dla siebie sposób i podzielcie się swoimi przemyśleniami o Waszej wymarzonej sesji. Jestem pewna, że jeżeli zostanę Waszym fotografem – czeka nas piękna współpraca!

pl_PL